O nás

E-shop NOVODONIA nabízí nejširší sortiment punčochového zboží s výhradním zastoupením značek Omsa, Philippe Matignon a SiSi v České republice. Firma NOVODONIA je zároveň výhradním distributorem a dovozcem spodního prádla, ponožek a domácího oblečení legendární značky FILA.

 

 

OMSA, PHILIPE MATIGNON, SISI- KVALITNÍ DÁMSKÉ PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ, PUNČOCHY, SAMODRŽÍCÍ PUNČOCHY, PUNČOCHY NA PODVAZKY, PUNČOCHÁČE, PUNČOCHOVÉ KALHOTY, PONOŽKY, ŤAPKY, PODKOLENKY, PODVAZKOVÉ PÁSY

FILA- KVALITNÍ DÁMSKÉ A PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO, DOMÁCÍ OBLEČENÍ, PONOŽKY

Vítáme Vás na stránkách společnosti NOVODONIA, s.r.o., výhradního dovozce a distributora italského punčochového zboží OMSA pro ČR a výhradního dovozce a distributora spodního prádla a ponožek značky FILA.

 

Luxusní italská punčochová móda zn. OMSA, která ve své široké nabídce představuje unikátní spojení současných módních trendů, ženskosti, pohodlí, funkčnosti, elegance a životního stylu.

ZÁKLADNÍ SORTIMENT PUNČOCHOVÉHO ZBOŽÍ ZN. OMSA
V naší nabídce naleznete např. jemné punčochové kalhoty na běžné nošení, punčochové kalhoty bez zesíleného sedu a špičky, formovací, zeštíhlující a kompresní punčochové kalhoty, samodržící punčochy z různých materiálů vyznačující se výraznou pružností krajkového nebo hladkého lemu. Součástí sortimentu jsou různé podkolenky, jemné i zpevněné ponožky a vysoce kvalitní řada sportovních ponožek OMSA SPORT.

PUNČOCHOVÉ KALHOTY DO PASU I BEDERNÍ, SAMODRŽÍCÍ PUNČOCHY, PONOŽKY A PODKOLENKY SUN LIGHT
Za zmínku stojí oblíbená řada lehkých samodržících punčoch SUN LIGHTpunčochových kalhot SUN LIGHT,podkolenek SUN LIGHT a ponožek SUN LIGHT, která vytváří na nohou úžasný efekt opáleného těla a dojem, že jste naboso. Je vhodná k nošení nejen v letních měsících, ale také při společenských příležitostech. Síla vlákna u těchto produktů je 8 DEN.

PUNČOCHOVÉ KALHOTY, SAMODRŽÍCÍ PUNČOCHY A PODKOLENKY IRRESISTIBLE
Novinku ve zpracování materiálů představuje řada IRRESISTIBLE (punčochové kalhoty IRRESISTIBLE, samodržící punčochy IRRESISTIBLE, podkolenky IRRESISTIBLE) - punčochové zboží odolné vůči párání, s make-up efektem a vice než 30% obsahem elastanu.  

PUNČOCHOVÉ KALHOTY VELOUR V TESTECH ITALSKÉHO ZKUŠEBNÍHO ÚSTAVU USPĚLY JAKO NEJKVALITNĚJŠÍ PUNČOCHOVÉ KALHOTY Z MIKROVLÁKNA NA ITALSKÉM TRHU.
Linie VELOUR nabízí řadu krycích punčochových kalhot z prodyšného mikrovlákna nejvyšší kvality MICROTEX, v různých sílách vlákna. 

TRENDOVÁ DÁMSKÁ KOLEKCE DESIGN A DĚTSKÁ KOLEKCE SERENELLA
V sezónách jaro/léto a podzim/zima představujeme pravidelně nové trendové vzory dámské i dětské kolekce, které zahrnují vzorované a módní punčochové kalhoty, samodržící punčochy, legíny, podkolenky, nadkolenky, návleky a ponožky z vláken LYCRA, BAVLNA, mikrovlákno MICROTEX, POLYPROPYLEN, POLYAMID, HEDVÁBÍ, VISKÓZA... 

AKCE
Na našich stránkách pro Vás pravidelně připravujeme zajímavé akce, o kterých informujeme registrované zákazníky prostřednictvím E-mailu.

PŘEJETE SI POHODLNĚ NAKOUPIT NA NAŠICH INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH?
Právě pro Vás je zde připraven E-shop v maloobchodních cenách včetně DPH. Vybrané zboží Vám bude obratem doručeno.

MÁTE MALOOBCHODNÍ PRODEJNU A RÁDI BYSTE ROZŠÍŘILI SORTIMENT O PUNČOCHOVÉ ZBOŽÍ ZN. OMSA?
Neváhejte nás kontaktovat na info@novodonia.cz

HODLÁTE NAKOUPIT JEDNORÁZOVĚ VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ PUNČOCHOVÉHO ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU (NAPŘ. PRO SKUPINY MAŽORETEK, BALETEK, DIVADELNÍ ČI TANEČNÍ SOUBORY...)?
Kontaktujte nás laskavě na info@novodonia.cz, tel. 603204813, abychom Vám mohli nabídnout zvýhodněné cenové podmínky.

www.omsa.com

PRO NADCHÁZEJÍCÍ DNY DOPORUČUJEME Z NAŠEHO E-SHOPU:

  • linie PERFECT BODY- formovací punčochové kalhoty, stahují břicho a boky, zvedají hýždě a zároveň odlehčí Vaše nohy svým podpůrným efektem, tedy kompresí. Mají průhlednou špičku a vysokou odolnost materiálu.
  • Na SVATBY, VEČÍRKY, SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI...DOPORUČUJEME Z NAŠEHO E-SHOPU: SILHOUETTE 15 - formovací punčochové kalhoty, které Vás zeštíhlí až o jednu konfekční velikost, zvednou hýždě, stáhnou břicho, stehna a boky. Vhodné do sandálků - mají průhlednou špičku.